Новини

Участь у роботі наукових студентських конференцій

Карантин накладає великий відбиток на навчання студентів. Складно працювати студентам у науковому гуртку кафедри. Не має можливості оволодіти практичними навичками у повному об’ємі, відсутнє спілкування с дітьми, навіть складно між собою спілкуватися, але робота проводиться і гурток працює! Проводяться он-лайн засідання, індивідуальна робота зі студентами викладачами кафедри. Дуже приємно, що цього року почали відвідувати СНГ кафедри студенти молодших курсів. Будемо сподіватися на зарахування в інтернатуру за фахом « Дитяча хірургія» наших активних гуртківців цього року.

Результатом роботи наших гуртківців є участь у роботі наукових студентських конференцій. Так, цього року були направлені наші роботи до участі у міжнародному медико-фармацевтичному конгресі студентів і молодих учених, який проходив 6-9 квітня 2021 року на базі Буковинського державного медичного університету. Цьогоріч конгрес відбувався у режимі он-лайн за участі студентів та молодих учених з 51 країни світу! Такий формат конгресу надав можливість обмінятись досвідом, поділитись своїми досягненнями, науковими задумами та ідеями, подарував натхнення до пошуку нових звершень!

Від нашого гуртка приймав участь у міжнародному медико-фармацевтичному конгресі студентів і молодих учених студент І курс І медичного факультету Є.Д. Олійник з роботою «ОСОБЛИВОСТІ ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ ЛІМФАДЕНІТУ У ДІТЕЙ», яка за результатами була високо оцінена. Є.Д. Олійник отримав Диплом ІІ ступеню за виконану роботу та он-лайн виступ. Це гарна оцінка роботи студента та викладачів!

Бажаємо молодій сучасній науковій студентській еліті досягти високого рівня знань та стати висококваліфікованими спеціалістами!

BIMCO_diploma.pdf

Відновлення роботи СНГ офлайн!

23 лютого на кафедрі дитячої хірургії відбулося перше після карантину засідання студентського наукового гуртка кафедри дитячої хірургії, ортопедії та травматології офлайн на якому були присутні студенти І-ІІ медичного факультету та І міжнародного факультету. Розглядалися актуальні питання дитячої хірургії, особливості надання ургентної хірургічної допомоги в умовах карантину, а також наслідки короновірусної інфекції у дітей.

На засіданні насамперед приділялася увага практичним навичкам. Під час навчання он-лайн у студентів не було можливості оволодіти практичними навичками у повному об’ємі, тому додаткова робота з муляжами дозволяє покращити виконання навичок. Дуже корисним було спілкування студентів різних курсів. Гуртківці старших курсів Залізняк Анастасія, Головченко Юрій показували виконання практичних навичок своїм товаришам 1 та 2 курсів. Таке спілкування покращує рівень засвоєння, виконання практичних навичок та підвищує рівень теоретичної підготовки студентів.

Приділялася велика увага підготовці наукових студентських статей до публікації та до участі у студентських наукових конференціях.

Всі учасники жваво обговорювали виступи. Засідання пройшло з активною участю всіх присутніх на високому рівні.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image


Деканат ІІ-го медичного факультетут щиро вітає Захарову Дарію, студентку І курсу 2-медичного факультету ДЗ «Дніпропетровської медичної академії», яка нещодавно стала претендентом на здобуття стипендії Президента України за перемогу у Всеукраїнському конкурсі-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України. Під керівництвом доктора медичних наук, професора Дмитра Олександровича Степанського, була представлена наукова робота на тему: «Біоплівкоутворюючі властивості мікроорганізмів, що викликають інфекції дихальної системи у хворих на муковісцидоз, та методи впливу на них in vitro».